Wczytywanie
 

Podsumowanie Walnego Zgromadzenia GAPFA w 2020 r.

Czerwiec 2020 r. –  W związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną Walne Zgromadzenie Global Alliance of Pet Food Associations (GAPFA) odbyło się 16 czerwca 2020 r. w formie online i dotyczyło wyłącznie spraw wynikających z właściwych przepisów dotyczących stowarzyszeń. Członkowie postanowili, że wszystkie spotkania fizyczne w tym Kongres Techniczny GAPFA zostaną przełożone na rok 2021 r.

W związku z zakończeniem kadencji obecnego Zarządy następujące osoby zostały wybrane na roczną kadencję: Robert Kaczmarek (Mars Petcare/Prezes Zarządu POLKARMA) na stanowisko prezesa GAPFA, Carlos Gonzalez (PFAC) na stanowisko wiceprezesa GAPFA oraz Michelle Lang (Nestlé Purina PetCare) jako wiceprezes GAPFA.

Kolejny Kongres Techniczny GAPFA i Walne Zgromadzenie GAPFA odbędą się w dniach 14 czerwca - 16 czerwca 2021 r. Spotkania zostaną zorganizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Karmy dla Zwierząt Domowych (FEDIAF) w Brukseli w Belgii i zostaną połączone z obchodami 50-lceia założenia FEDIAF.

******

Global Alliance of Pet Food Associations (GAPFA) to stowarzyszenie non-profit reprezentujące krajowe i regionalne stowarzyszenia przemysłu karmy dla zwierząt domowych oraz firmy producentów karmy dla zwierząt domowych na całym świecie. Misją GAPFA jest wspieranie zdrowia i dobrego samopoczucia psów i kotów oraz promowanie korzyści płynących z życia z nimi.

DOŁĄCZ DO NAS

Obecnie POLKARMA jest głównym stowarzyszeniem producentów z branży gotowej karmy dla zwierząt domowych, które zrzesza reprezentantów wiodących firm pod względem skali produkcji pokrywającej ponad połowę rynku karm gotowych dla zwierząt domowych w Polsce.

Zobacz listę członków