Wczytywanie
 

ZARZĄD

 

Skład zarządu Stowarzyszenia POLKARMA

ATTILA
GYOPAR

Prezes Zarządu

Sławomir
Niżałowski

Wiceprezes

PIOTR
CZAPLICKI

Skarbnik

Krzysztof
Jakubczak

Członek Zarządu

MACIEJ
PRZEŹDZIAK

Sekretarz Generalny

 

 
Komisja Rewizyjna
Anna Gruszka-Jarząbek
Marzena Ignaczak
Rafał Tyjara
 

WIZJA

 

„Wspólne działania zwiększają możliwość skutecznej realizacji zrównoważonego rozwoju branży jak i całego rynku karm dla zwierząt domowych. Budowanie i realizacja wspólnej strategii całego przemysłu pozwoli na skuteczniejsze reprezentowanie jego interesów.”

CELE STOWARZYSZENIA

Głównym celem Stowarzyszenia jest reprezentacja interesów wspólnych dla polskiego przemysłu karmy dla zwierząt domowych w zakresie prawa, gospodarki, handlu oraz nauki.

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Producentów Karmy dla Zwierząt Domowych umożliwia zrzeszonym firmom współpracę w ramach innych organizacji, których POLKARMA jest członkiem. Zapewnia to stały dostęp do informacji branżowych, a także możliwość udziału w procesie tworzenia prawa i jego opiniowania w obszarze dotyczącym branży.

 

DOŁĄCZ DO NAS

Obecnie POLKARMA jest głównym stowarzyszeniem producentów z branży gotowej karmy dla zwierząt domowych, które zrzesza reprezentantów wiodących firm pod względem skali produkcji pokrywającej ponad połowę rynku karm gotowych dla zwierząt domowych w Polsce.

Zobacz listę członków